BIO Composter

Sisaldab tselluloosi lagundada võimelisi mikroorganisme - lagundab peenemaid oksi, laaste, puulehti ja olmejäätmeid. Aitab hävitada kahjulikke baktereid ja umbrohuseemneid kompostis. Kompostitav mass soojeneb kuni 60℃ ja orgaaniline lämmastik muudetakse taimedele kättesaadavasse vormi. +18℃ juures toimetab Bio Composter 1 kuu. Kompost on valmis, kui selle mass on vähenenud ca poole võrra ja see lõhnab värske mulla järgi. Valmiskompost tõstab mullaviljakust ja parandab mulla füüsikalisi omadusi. Bio Composter takistab edukalt ka kuivkäimlates ja kanalisatsioonis tekkinud ebameeldivate lõhnade eest. 
Mitte kasutada koos keemiliste toodetaga. 
Toodet hoida originaalpakendis jahedas ruumis, otsese päikesevalguse eest varjus ning toiduainetest eraldatud kohas.

Kasutusnorm: 1kg avamaal 100m2, katmikalal 1kg/20m2, 1kg segatuna 3m³ kohta.
Kasutusviisid:
Lisada toodet kompostitavale materjalile (1kg/1m3 kohta) või lahustada toode 10L vees ning kasta läbi. Kasta kompostitavat materjali regulaarselt, segada läbi kord 3 nädala jooksul ning katta aun kilega. Kompost on valmis, kui selle mass on vähenenud ca poole võrra ja see lõhnab värske mulla järgi.

Koostis

Kasulikud ja taimesõbralikud mulla mikroorganismid, mis elavad ja paljunevad intensiivselt taimejuurte läheduses - risosfääris. Tänu nende elutegevusele muudetakse mullas olevad ühendid taimedele taas kättesaadavasse vormi.
 

Pakend
1kg, 5kg