Meist

Navaoja – visiooniga haljastuslahendused
 
Navaoja on 2010. aastal asutatud pereettevõte, mis on oma nime saanud samanimelise talukoha järgi Kesk-Eestis Järvamaal. Alates 2017. aastatst pakub Navaoja professionaalseid haljastuslahendusi haljastusega ning avaliku ruumi kujundamisega tegelevatele ettevõtetele.
 
Haljastustarvikud, väetised ja muruseemned avalike haljasalade rajamiseks ja hooldamiseks kuni puude kastmis- ja hooldustarvikuteni välja.
 
Haljastuselemendid ja –konteinerid avalikku ruumi: rippamplid, lillekastid, lilletornid ja muud efektsed haljastuskonteinerid silmailuks ja avaliku ruumi kaunistamiseks. Haljastuselemendid on kasutus- ja hooldussõbralikud ning need kestavad aastaid.
 
Lai valik tänavamööblit Euroopa tunnustatud tootjatelt Puczynski, Atech, Concept Urbain ja Outsider. Pakume teile laia stiilivaliku ja kasutusotstarbega tänavamööblit. Meie valikus on looduslikest materjalidest mööblit, samuti modernset ning urbanistliku ja põneva joonega mööblilahendusi avaliku ruumi ilmestamiseks.
 
Spordi- ja golfiväljakute murukatte hoolduseks pakume tõhusaid väetamis- ja hooldusprogramme. Meie Inglismaa koostööpartner Symbio on tuntud keskkonnasõbralike väetamis- ja hooldusprogrammide eksperdina. Symbio arvestab taimede arenguks vajalike füüsikaliste, keemiliste ja bioloogiliste tegurite koostoimega, mis säästes keskkonda annab muruväljakutele uue kvaliteedi.
 
Lai valik lillesibulaid meilt ettetellimisega hiliskevadest suve lõpuni.