Amplid postile JIFLOR

Väga vastupidav ja vandalismikindel Jiflor ampel sobib paigaldamiseks tänavavalgustuse postidele, seinale ja muudele konstruktsioonidele.
 
Amplid sisaldavad mahukat veereservuaari (altkastmisnõu), mis vähendab kastmiskordi ning tagab taimedele vajaliku veevaru pikemaks ajaks. Olemas on nii kastmisvee ülevoolu ava kui ka korgiga suletav ava vee tühjendamiseks ampli reservuaarist.
 
Amplid on väga vastupidavad temperatuurikõikumistele, UV-kiirgusele ning on ka vandalismikindlad. Amplid võivad olla väljas aastaringselt, kestavad aastaid, neid on väga mugav kasutada ja hooldada (seest kergesti puhastatavad). Samuti on neid mugav postile paigaldada ning maha võtta - ampel püsib kindlalt posti ümber, seda saab paigaldada ka kandilisele või muu erimõõduga postile.
 
Jiflor amplit pakume 2 suuruses: läbimõõt 600 mm ja 800 mm. Üks amplikomplekt postile koosneb kahest poolringist koos kõikide vajalike kinnitusvahenditega. Samuti on ühte poolringi võimalik kinnitada nii postile kui ka seina külge (vaata pilte all). Amplid on valmistatud taaskasutatud polüpropüleenist.
Standardvärvused tumehall (antratsiit) ja roheline. Tootjagarantii 5 aastat.
 
Lisana pakume amplitele ka istutusnõusid/sisusid taimede mugavamaks ettekasvatamiseks aiandis. Tootja pakub lisaks amplitele ka laia valikut metallkonstruktsioone (postamendid, lillepuud jms). Nende valikuga saab tutvuda Atech kataloogi abil.

Koostis
  diameeter kõrgus substraadimaht veereservuaar tühikaal istutusnõu värvus
Jiflor 600
(1 poolring)
600mm 250mm 16,0L 4,5L 1,7kg jah tumehall; roheline
Jiflor 800
(1 poolring)
800mm 330mm 32,0L 10,0L 4,1kg jah tumehall; roheline
Materjal
taaskasutatud polüpropüleen